Heoбычныe и opигинaльныe пoдapки, яpкиe впeчaтлeния в Днeпpoпeтрoвcкe
Heoбычныe и opигинaльныe пoдapки, яpкиe впeчaтлeния в ДнeпpoпeтрoвcкeЧемпионат Украины 2017 не состоится

07 сентября 2017 Федерация воздухоплавания Украины официально уведомила спортсменов-воздухоплавателей об отмене Чемпионата Украины-2017.

Чемпионат Украины - самое ожидаемое воздухоплавательное мероприятие. В этом году он планировался к проведению 20-24 сентября в городе Хмельник Винницкой области.

"Як Вам відомо, Чемпіонат України з повітроплавального спорту, згідно з календарним планом спортивних заходів на 2017р. ,та попередніми домовленостями з міським головою м. Хмільник Вінницької області паном Редчиком Сергійом Борисовичем, планували провести з 20 по 24.09.2017 р. в м. Хмільник. 
Але, на жаль, в зв'язку з різким здорожчанням газу пропан-бутан, нашими партнерами в м. Хмільник було прийнято рішення про відмову в забеспеченні чемпіоната газом пропан-бутан. Про що нам і повідомили листом №1213/01-27 від 31.08.2117р. 
Виходячи з того, що ФПУ не може забезпечити своїм коштом закупівлю газу, мною як виконуючим обов'язки президента ФПУ та іншими членами бюро ФПУ прийняте рішення про відмову від проведення Чемпіонату України з повітроплавального спорту у 2017 календарному році.
Голова ФПУ В'ячеслав Гардашник"      Комментарии:
Добавить комментарий
Комментарии отсутствуют...

  * — обязательные для заполнения поля

Ваше имя*:
Ваш E–Mail:
 
Ваш комментарий*:
(не более 1000 символов)
 
 
Rambler's Top100
Архив